Nie znaleziono wydarzeń. Spróbuj zmienić zapytanie lub zobacz wszystkie wyjazdy.

Do sportów ekstremalnych dla ludzi o mocnych nerwach zdecydowanie możemy zaliczyć slacklining. Polega on na chodzeniu oraz wykonywaniu różnych ewolucji i sztuczek na nienapiętej linie.

Aktualności

Zawody na Omegach

Data publikacji: 2013-07-03 15:42
W Polsce żeglarstwo jest bardzo popularne, a świadczy o tym duże nagromadzenie wszelkiego typu zawodów, regat oraz zawodników, którzy biorą w nich udział. Najwięcej wodniaków startuje w regatach klasy Omega stawiając ją na podium konkurencji żeglarskich.

Ekstremalne zawody na nartach - prędkość ponad 220 km/h

Data publikacji: 2013-04-03 11:25
W miejscowości Vars w francuskich alpach odbywają się zawody Speed Master. Jest to impreza speedski , zbierająca najszybszych narciarzy świata. Wśród nich znajduje się nasz reprezentant - Jędrzej Dobrowolski , aktualny rekordzista polski. W drugim dniu imprezy zajął piąte miejsce z wynikiem  221,256 km/h   (rekord życiowy to  230,19 km/h). Tym samym poprawił wynik z pierwszego dnia imprezy o przeszło 5 km/h.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie Finn Masters

Data publikacji: 2013-08-12 15:41
W weekend 9-11 sierpnia w Sopocie rozegrane zostały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Finn Masters. Rywalizowało 22 zawodników z Polski, Litwy i Niemiec.

Polak mistrzem świata w windsurfingu!

Data publikacji: 2013-06-19 15:39
Paweł Gardasiewicz został Mistrzem Świata Windsurfingu w klasie Raceboard. Zawody rozgrywały się w Manfalcone zlokalizowanym na północy Włoch.

ME w kiteracingu zakończone

Data publikacji: 2013-07-30 15:53
W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Europy w kiteracingu. Walczyła w nich dziesiątka najwyżej sklasyfikowanych mężczyzn i kobiet.